Host Milano tüm etkinlikleriyle devam ediyor!
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 21.10.2017 10:14:45

Host Milano tüm etkinlikleriyle devam ediyor!

Ho.Re.Co sektörüne dair her şey Host Milano’da yer alıyor. Host Milano, Ho.Re.Ca sektöründe yemek servisi, perakende satış, zincir mağazalar ve otelcilik sektörüne liderlik ediyor.

Dünyanın birçok farklı noktasından firmaları bir araya getiren endüstriyel mutfak sektörü fuarı Host Milano 20-24 Ekim 2017 tarihlerinde ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek. Türkiye’nin başarılı şeflerinin hazırladığı lezzetlerle tadım etkinliği gerçekleştiren Fimak Makina CEO’su Zorman Bayramoğlu‘ndan fuar ile ilgili düşüncelerini paylaştı. Fırınlarının sağladığı kullanım kolaylığını ön plana çıkarttıklarını ve tadım etkinlikleri ile misafirlerini ağırladıklarını belirtti. 

Öztiryakiler Host Milano’daki yerini aldı

Avrupa’nın en kapsamlı endüstriyel mutfak sektörü fuarı Host Milano 20-24 Ekim 2017 tarihlerinde sektör ortaklarını bir araya getirmek üzere bugün ziyaretçilerine kapılarını açtı. Sektörü 40.kez bir araya getiren Host Milano’da Öztiryakiler Yönetim Kurulu Muharras Üyesi Tahsin Öztiryaki fuar ile ilgili izlenimlerini paylaştı. Fuarda ana ekipman standı ve yardımcı ekipman standı olmak üzere 2 stantla katılım sağladıklarını ve yeni ürünlerini sergilediklerini dile getiren Tahsin Öztiryaki dünyanın birçok farklı noktasından, farklı uluslardan misafirlerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyetin altını çizdi.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.