Zeelandia’dan vazgeçilmez bir meyve dolgusu serisi: Frutafill
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 17.10.2017 09:36:36

Zeelandia’dan vazgeçilmez bir meyve dolgusu serisi: Frutafill

Zeelandia, ekmekçilik ve pastacılık sektörünü bu kez gerçek meyve parçacıkları ve pişmeye dayanıklı yapısı ile vazgeçilmez olacak bir meyve dolgu serisi olan Frutafill ile tanıştırıyor. Verimli topraklardan, mevsiminde toplanan meyvelerin yüksek teknoloji ile harmanlanmasından ortaya çıkan Frutafill gerçek meyve tadıyla eşsiz bir deneyim sunuyor.

Kurulduğu 1900 yılından bu yana yaratıcı ürünleri ve pazarlama yöntemleri ile ekmekçilik ve pastacılık sektörünün gelişiminde önemli rol oynayan Zeelandia, 100 yılı aşkın süredir büyük bir tutkuyla sektöre hizmet veriyor. 2003 yılında Hayrabolu’da kendi tesisini kurarak üretime başlayan Zeelandia Türkiye, sektöre sunduğu pastacılık toz karışımları, pandispanya miksleri, kek miksleri, badem ürünleri, pastacılık dekorasyon ürünleri, sıvı ve toz şanti, krema ve şarlotlar, meyve dolguları, dolgu kremaları, dekorasyon ürünleri, tava ayırıcı yağlar ile pastacılık sektöründe müşterilerine hazır çözümler sunuyor.
Gerçek meyve parçacıklarının leziz etkisi
Bu yılın başında üretime başlayan sıvı hattı ile ürün yelpazesine soğuk ve sıcak jöleleri de ekleyen firma, yeni sezonla birlikte pastacılık dünyasının önemli oyuncusu meyve dolgularını da portföyüne katıyor ve meyve dolgularında yeni dönem başlıyor. Zeelandia, gerçek meyve parçacıkları ve pişmeye dayanıklı yapısı ile vazgeçilmez olacak bir meyve dolgu serisi sunuyor; Frutafill. Zeelandia’nın iddiası, en verimli topraklardan, mevsiminde toplanan meyvelerin yüksek teknoloji ile harmanlanmasından ortaya çıkan gerçek meyve tadının lezzeti sizi etkisi altına alacağı yönünde.
Geniş bir yelpazede kolayca uygulanabiliyor
Taze meyve hissini yakalamak istediğiniz tüm uygulamalarda kullanabileceğiniz yeni meyve dolgusu serisi Frutafill, benzersiz meyve lezzetini içeriğindeki gerçek meyvelerden alıyor ve keklerden kremalara, tartlardan, çöreklere kadar geniş bir yelpazede kolayca uygulanabiliyor. Kremalarla, muslarla ve şantilerle karıştırılarak da kullanılabilen serideki her bir çeşit, yoğun ve taze meyve lezzetini içeriğindeki az miktarda şekerden değil, gerçek meyvelerden alıyor, lezzetini ve görüntüsünü uzun süre koruyor.
Doğrudan kullanıma hazır
Tropikal, kayısı, çilek, vişne, elma, yaban mersini, incir ve frambuazdan oluşan geniş yelpazesiyle meyve dolgusuna dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere geliştirilen Frutafill Meyve Dolguları, su ilave etmeden doğrudan kullanılabiliyor. Pişmeye dayanıklı yapısı, kolay sürülebilirliği, donuk saklamaya uygunluğu ve çeşitliliği ile dolgudan dekorasyona çok çeşitli kullanım alanına sahip Frutafill Meyve Dolguları pastalarınızı, tatlılarınızı unutulmaz kılacak.
Yeni nesil ürünlerle sektöre faydalı olma yolunda tutkusundan vazgeçmeyen Zeelandia, her fırsatta müşterilerine hayatı kolaylaştıran ürünler sunmaya devam edeceğinin sinyallerini veriyor.
 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.