Sunumların şaşırtıcı hali ‘kalp limon’
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.10.2017 09:57:20

Sunumların şaşırtıcı hali ‘kalp limon’

Sofraların vazgeçilmezi, bitki çaylarının olmazsa olmazı limon, Shaped Fruit ile kalp şeklinde. Sunumlarında yeniliğe önem verenler tarafından büyük beğeni toplayacak kalp limon, kış aylarının yaklaştığı şu dönemlerde özellikle bitki çaylarına kalp katıyor.

Her mevsimin kurtarıcısı limonu kalp biçimiyle tüketiciyle buluşturan Shaped Fruit, birbirinden farklı sunum önerilerini kafe ve restoranların yanı sıra, kişisel sunumlarında sıra dışılığa önem veren tüm takipçilerinin de beğenisine sunuyor.

 

Restoran sunumlarından, kafelerden ve sofralarımızdan eksik olmayan limon, kalp şekli ile sunumların en gözde parçası olurken, kış mevsiminin yaklaştığı şu dönemlerde bitki çayları da Shaped Fruit ile ‘kalp’leniyor. Yaz aylarında sodalara kış aylarında ise bitki çaylarına partnerlik eden limon, hem evlerinde farklı sunumlara imza atmak isteyenlerin sofralarına, hem de kafe ve restoranlarda salata ve içeceklerin yanına kalp şekli ile konuk oluyor.

 

Özel bir kalıp içinde şeklini alan birbirinden lezzetli meyveleri İstanbul, Osmaniye ve Adana’daki tarla ve bahçelerinde üreten Shaped Fruit,ürünlerinde sağlığa zarar verebilecek hiçbir katkı maddesi kullanmıyor. Shaped Fruit’in sıra dışı meyve ve sebzeleri ürünleri; Macro Center, Huqqa, Chocolate Capacity AVM, Va Piano, Four Seasons, Divan,  Traffic Cafe, Kalamis Fresh Gurme’nin yanı sıra Erenköy Manavı, Beylerbeyi Manavı Nezih Gurme, The Market at Bosphorus ve Moda Manavı’nda satışa sunuluyo

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.