The House Cafe yeni şubelerle büyümeye devam ediyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 11.10.2017 09:59:40

The House Cafe yeni şubelerle büyümeye devam ediyor

Yıllardır değişmeyen kalite anlayışı ve klasikleşen lezzetleriyle vazgeçilmez adreslerden biri olan The House Cafe, yeni şubelerle büyümeye devam ediyor. Ekim ayı sonunda, sanat ve yeme içmenin merkezlerinden Akaretler’de yeni şubesini açacak olan The House Cafe; Bakü ve İzmir’deki 2. şubeleri ile Kayseri’de art arda açılacak yeni şubelerle birlikte, 4 yeni lokasyonda daha müdavimleriyle buluşacak.

İstanbul’un en güzel semtlerinde yer alan The House Cafe şubelerinin 9.’su olan Akaretler, dekorasyonundan menüsüne kadar her detayla ‘The House Cafe geleneği’ni devam ettirirken; yanı başında açılan ‘mahalle barı’ No Fish Today’le de bambaşka bir ‘The House Cafe deneyimi’ sunacak. Bakü ve İzmir’deki 2. şubelerinin yanı sıra Kayseri’deki yeni şubesiyle birlikte The House Cafe’nin şube sayısı toplam 12’ye çıkmış olacak.

İlk şubesi 15 yıl önce Nişantaşı Atiye Sokak’ta açılan The House Cafe’nin 9. şubesi, İstanbul’da sanat ve yeme içmenin en özel merkezlerinden olan Akaretler’de açılıyor. Klasikleşen lezzetleri ve kendinizi evinizde hissettiren ortamıyla, yurtiçinde ve yurtdışında en güzel lokasyonlarda yer alan The House Cafe; Akaretler’in ardından Bakü, Kayseri ve İzmir’de açılacak yeni mekanlarla beraber, şube sayısını 12’ye çıkarmış olacak. Ayrıca Akaretler’deki yeni The House Cafe’nin yanı başında, grubun bir diğer markası olan ‘Nişantaşı’nın mahalle barı’ No Fish Today’in 2. şubesi açılacak.

 

Tanıdığınız The House Cafe Lezzetleri

The House Cafe’nin 4 yeni şubesinin menüsünde de beğendili köfte, şinitzel, The House burger, The House brownie ve limonata gibi klasikleşen lezzetlerin yanı sıra menüye yeni eklenen ve çok ilgi gören tulum peynirli kara buğday salatası, vejeteryan pizza, karışık dağ mantarlı risotto ve istiridye soslu tavuk but seçenekleri de yer alıyor. Yurtiçinde İstanbul’da Teşvikiye, Corner (Nişantaşı), İstinyePark, Grand Pera, Kanyon, Ortaköy ve İzmir’deki şubelerinin yanı sıra yurtdışında Bakü’deki şubesiyle hizmet veren The House Cafe; yeni açılanlarla birlikte toplam 12 şubesiyle, ev sıcaklığında bir ortamda, benzersiz lezzetleri müdavimleriyle buluşturmaya devam ediyor.

Mahallenin Barı: No Fish Today

Nişantaşı’ndaki ilk şubesinin ardından 2. şubesiyle mahalle barı konseptini Akaretler’e taşıyan No Fish Today ise sunumlarındaki sadeliğin aksine, lezzetleriyle oldukça iddialı. Mekan, sabahları taze kahve veya ev yapımı poğaça ile hızlı bir kahvaltı, gün ortasında bir akşamüstü kaçamağı ya da iş çıkısı yorgunluk atmak için ideal bir ortam yaratıyor.

Haftanın her günü farklı tarzlardaki DJ performansları ile eğlence dolu saatler vadeden mekanın menüsünde ise sevilen The House Cafe lezzetlerinin yanı sıra; sandviçler, atıştırmalıklar, salatalar, pide ve annenizin keki gibi rahat ve herkese hitap edecek lezzetler yer alıyor. No Fish Today, günün her saati ister kahveye, ister güzel bir kokteyl yanında atıştırmalık için rahatlıkla uğranabilecek, mahallenin barı konsepti sunuyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.