Aktaşlar yeni yatırımları ‘Pideor’ ile franchise atağında!
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 11.10.2017 09:45:37

Aktaşlar yeni yatırımları ‘Pideor’ ile franchise atağında!

Aktaşlar Lezzet Grubu, sektörün önemli buluşma platformlarından biri olan Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda yeni yatırımı ‘Pideor’ markasının tüm detaylarını yeni yatırımcılarla paylaşmak için gün sayıyor.

Ordu’da 1981 yılında kurulan Aktaşlar Lezzet Grubu, Nelipide’den sonraki yeni yatırımı Pideor markasıyla bu yıl 15’incisi düzenlenen Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda yer almaya hazırlanıyor.

 

Pideor markasıyla Fast-food sektörüne hızlı bir giriş yapmak için gün sayan Aktaşlar, fuar kapsamanda markanın tüm detaylarını yeni yatırımcılarla paylaşacak. Yoğun fizibilite çalışmalarından sonra Pideor’un ilk şubesini İstanbul Beşiktaş’ta açma kararı alan marka, 2017 yılsonuna 10 şube açma hedefiyle yol haritasını çizmiş durumda.

 

Nelipide Gurme markasında olduğu gibi Pideor markasında da franchise verme konusunda hassasiyetleri bulunduğunu söyleyen Aktaşlar Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Aktaş, “Dünyanın her yerinde hamur ve üzerine konan malzeme ile yapılmış ürünler farklı isimler ile kabul görmüş ve sevilmiştir. Türkiye’nin her yöresinde hatta bazı yörelerde il bazında farklı tarz ve şekillerde pide yapılmaktadır. İnsanlarımız bu pideleri yerinde tüketmeyi seviyor fakat aynı standart ve kalitede pideyi istediği her yerde bulamadığı için alışkanlığa dönüştüremiyor. Pideor her bölgede aynı kalite ve standart ile hizmet vereceği için pide yeme alışkanlığını kazandıracak marka olacak” dedi. Yeni şube yatırımlarında öncelikle lokasyona çok önem verdiklerini belirterek cadde üzerindeki uygun lokasyonlarda yer almak istediklerini aktaran Aktaş, hizmet sektöründe çalışmaya istekli girişimcilerle yeni bayilikler oluşturmak istediklerini de sözlerine ekledi.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.