Four Seasons Hotel Sultanahmet’te her cuma lezzet şöleni
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 13.09.2017 09:35:00

Four Seasons Hotel Sultanahmet’te her cuma lezzet şöleni

Mimari dokusu, zarif sunumları ve servis kalitesi ile açıldığı günden itibaren Sultanahmet’in simge yapılarından olan Four Seasons Hotel Sultanahmet, bir klasik haline gelen Şarap ve Peynir Günleri’nde, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Four Seasons Hotel Sultanahmet, tarihi yarımadanın büyülü atmosferinde her cuma, Cheese & Cheers akşamları ile yerli ve yabancı pek çok farklı markayı şarap severlerle buluşturuyor. Cheese & Cheers etkinliği başladığı ilk günden itibaren yerli şarap üreticilerini desteklerken, yerel lezzetlerden vazgeçmeyen şarap severlerin beğenisini kazanıyor.

 

Her hafta farklı bir üreticinin veya bölgenin şaraplarının tadılabildiği Cheese & Cheers akşamlarında tadıma, Van otlu peyniri, Kars gravyeri, isli Çerkez peyniri, parmesan, edam, rokfor ve emantel gibi peynir çeşitlerinin ikram edildiği oldukça zengin bir büfe eşlik ediyor.

 

Four Seasons Hotel Sultanahmet’in dinlendirici kış bahçesinde her cuma akşamı, saat 19.00’dan itibaren lezzetli peynir büfesinin yanında, makarna pişirme istasyonundan taze makarnaların tat kattığı ve 4 çeşit şarabın deneyimlendiği Cheese & Cheers etkinliği güzel bir hafta sonuna başlangıç niteliğinde…

 

Farklı lezzetteki şaraplar ve sürpriz misafirlerin katılımıyla renklenecek bu keyifli buluşmalar, dostlarla bir araya gelmek için güzel bir alternatif yaratıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.