Nespresso “Limited Edition” kahveleri ile yeni aroma harmonilerine imza atıyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.09.2017 09:24:09

Nespresso “Limited Edition” kahveleri ile yeni aroma harmonilerine imza atıyor

Benzersiz kahve anları yaşatan Nespresso, kısa bir süre satışta kalacak sınırlı sayıda ürettiği üç yeni “Limited Edition” kahveleri ile yeni aroma harmonilerine imza atıyor… Özellikle sütlü tarifler için “Barista Chiaro” & “Barista Scuro” ve sütsüz yoğun kahve tadı için tasarlanan “Barista Corto” ile Nespresso, kahve keyfini unutulmaz kılıyor.

Profesyonel baristaları çok uzun süredir etkileyen tat harmonisi, Nespresso Barista Limited Edition kahveler ile açığa çıkıyor. Hafif bir Cappucino, tam gövdeli bir Espresso Macchiato veya oldukça yoğun bir Ristretto… Kahve tercihiniz ne olursa olsun, Barista kahve serisi ile evinizde mükemmel kahve deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

“Barista Chiaro”, cappuccino olarak servis edildiğinde içindeki bisküvi notaları ile birlikte kahve zevkine pürüzsüz kremamsı bir lezzet katıyor. Sütle birleştiğinde güçlü karakterini koruyan “Barista Scuro” ise espresso macchiato olarak hazırlandığında yoğun, aromalı ve tam gövdeli bir kahve zevki sunuyor.

Yoğun ve köpüklü mükemmel ristretto için tasarlanan “Barista Corto” ekstra yoğun tattan hoşlanan kahve severlerin damaklarında tarifsiz bir tat bırakıyor.

11 Eylül’den itibaren sınırlı bir süre için satışa sunulacak Barista Chiaro, Barista Scuro ve Barista Corto, Nespresso Nişantaşı, Suadiye ve Zorlu Center Boutique’lerde, www.nespresso.com ve Nespresso Club 444 1 576 Çağrı Merkezi üzerinden satın alınabilecek.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.