Shaped Fruit sıra dışı şekilleri ve leziz tatlarıyla ilgi görüyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.09.2017 09:21:35

Shaped Fruit sıra dışı şekilleri ve leziz tatlarıyla ilgi görüyor

Kavun, karpuz ve elma gibi meyveleri özel kalıplarda ve tamamen doğal şartlarda yetiştirerek meyvelere yeni bir görünüm kazandıran Shaped Fruit, özel günler için yeni bir hediye alternatifi sunuyor. Kabartma tekniğiyle markanın logosunu belirlenen meyvenin üstüne konumlandıran Shaped Fruit, şık ambalajıyla herkesi şımartıyor.

Özel günlerde dilerseniz bireysel olarak, dilerseniz de kurumsal hayatta verilen hediyeler için alternatif olan Shaped Fruit,sıra dışı şekilleri ve leziz tatlarıyla insanları şaşırtırken şımartıyor da…

Hediyeleriyle fark yaratmak isteyen kurumların bayram, yılbaşı ve özel günlerinde unutulmaz bir hediye alternatifi sunmasına yardımcı olan Shaped Fruit, kalp ve küp şeklindeki meyveleriyle müşterilerine ve çalışanlarına unutulmaz bir sürpriz oluyor. Kabartma tekniğiyle markanın logosunu da şekilli meyvelerin üstüne rahatlıkla işleyebilen Shaped Fruit, ürünlerin üzerine istenilen mesajı da yazabiliyor. ‘Yeni Nesil’ kurumsal hediye çözümlerini şık ambalajıyla bütünleyerek büyük beğeni toplayanShaped Fruit’in lezzetleri, özel bir kalıp içinde şeklini alıyor ve tamamen doğal şartlarda üretiliyor.

Ürünlerini Osmaniye ve Adana’daki tarla ve bahçelerinde üreten Shaped Fruit’in birbirinden şık ürünleri; Macro Center, Hugga, Chocolate Capacity AVM, Va Piano, Four Seasons, Divan,  Traffic Cafe, Kalamis Fresh Gurme’nin yanı sıra Erenköy Manavı, Beylerbeyi Manavı Nezih Gurme, The Market at Bosphorus ve Moda Manavı’nda satışa sunuluyor. 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.