Beta Tea geleneksel Türk çayı ile sofraların keyfini ikiye katlıyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.08.2017 09:58:23

Beta Tea geleneksel Türk çayı ile sofraların keyfini ikiye katlıyor

Çay sektöründe sahip olduğu tecrübesiyle ve ödün vermediği kalite standartlarıyla çay tiryakilerinin tercih ettiği Beta Tea, sofraların vazgeçilmezi Türk çayını çay severlere sunuyor.

Türkiye’yi çay sektöründe uluslararası platformda başarıyla temsil eden ve sahip olduğu çay çeşitlerine maksimum özen ve güveni göstererek dünyanın birçok ülkesine kaliteli ve özel çaylar sunan Beta Tea, ülkemizin dünya çapında beğenilen lezzetlerinin yer aldığı geniş ürün yelpazesi ile çay tiryakilerinin beğenisini toplamaya devam ediyor.

Çayın en lezzetli, en değerli üst çay yapraklarının özenle paketlendiği Beta Tea Taç Yaprak ile siz çay tiryakilerinin karşısına çıkıyor.

Türk çayı için en önemli sürgün sayılan, “ilk çay filizleri”nden işlenmiş, çay filizinin ucundaki en taze 2 yaprak ve açmak üzere olan yarım yaprakların yer aldığı en kaliteli sürgünden hazırlanan Taç Yaprak, geleneksel damak zevkinize yepyeni bir form katıyor. Beta Tea, Taç Yaprak ile çay tiryakilerine daha önce hiç tatmadıkları eşsiz ve aynı zamanda vazgeçemeyecekleri bir lezzet sunuyor.

Taç Yaprak, dökme poşet, bardak poşet ve demlik poşet ile günün her saatinde Türk çayının maksimum keyfini, sizlere daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir lezzette sunarak, kalbinize taht kuruyor.

Beta Tea ile siyah çayın lezzetini keşfedin!

Karadeniz’in yemyeşil çay bahçelerinden özenle seçilen yapraklarının kullanıldığı Beta Tea Kızıl Dem, yumuşak içimi, yoğun dem kalitesi ve çarpıcı kırmızısıyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Beta Tea, bu özel %100 Türk çayını çeyrek asırlık tecrübesiyle işleyip adeta çay severleri Karadeniz’in en özel çay bahçelerinde lezzet turuna çıkartıyor.

Kendine özgü aroması ve hafifleten lezzetiyle dünyanın en popüler çaylarından biri olan Bergamot’u Türk çayları koleksiyonuna ekleyen Beta Tea, %100 Türk çayı lezzeti ile Bergamot Rüyası’nı meraklılarıyla buluşturuyor.

Benzersiz tadı ile çay saatlerinin aranan lezzeti olmaya aday Bergamot Rüyası, güzel kokusu, yumuşak içimi, berrak dem rengiyle çay tiryakilerinin şimdi yeni gözdesi olacak. Damak tadını her şeyin üstünde tutanların yeni lezzeti Bergamot Rüyası, lezzetli bir çay deneyimi sunarak damaklarda hafif ve dengeli tatlar bırakıyor.

Beta Tea, Taç Yaprak, Kızıl Dem ve Bergamot Rüyası’nın ayrıcalıklı lezzetlerini tatmaları için çay severleri seçkin gurme noktalarına ve betateashop.com’a bekliyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.