Shaped Fruit’ten yaza özel lezzet: Kavun yatağında dondurma!
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.08.2017 09:45:01

Shaped Fruit’ten yaza özel lezzet: Kavun yatağında dondurma!

Yaz meyvelilerin en tatlı lezzetlerinden biri olan kavun, yaz sofralarının vazgeçilmezi. Osmanlı mutfağında dahi sofralara lezzet katan bu mis kokulu meyve için Shaped Fruit’in size farklı bir sunum önerisi var. Kavun yatağında dondurma…

Yaz aylarının en pratik ve en lezzetli tatlarından biri olan kavunu kalp şeklinde son tüketiciyle buluşturan Shaped Fruit, farklı bir sunum önerisini de takipçilerinin beğenisine sunuyor.

Shape Fruit, küçük, sevimli ve şık lezzetlerinden biri olan kalp kavunu, yazın bir diğer vazgeçilmez tadı dondurmayla buluşturmanızı öneriyor. Kalp şeklindeki kavunla yapılan dondurma sunumu ise yaz sofralarını renklendirmenize olanak tanımanın ötesinde misafirlerinize de görsel bir sunum yapmanıza eşlik ediyor.

Özel bir kalıp içinde şeklini alan birbirinden lezzetli meyveleri İstanbul, Osmaniye ve Adana’daki tarla ve bahçelerinde üreten Shaped Fruit, ürünlerinde sağlığa zarar verebilecek hiçbir katkı maddesi kullanmıyor. Shaped Fruit’in birbirinden şık ürünleri; Macro Center, Hugga, Chocolate Capacity AVM, Va Piano, Four Seasons, Divan, Traffic Cafe, Kalamis Fresh Gurme’nin yanı sıra Erenköy Manavı, Beylerbeyi Manavı Nezih Gurme, The Market at Bosphorus ve Moda Manavı’nda satışa sunuluyor.

Shaped Fruit Hakkında: Türkiye’de kendi tarla ve bahçelerinde şekilli meyve üretimi yapan Shaped Fruit, kalp ve küp şeklinde meyveler ve sebzeler üretiyor. Ürün skalasında kavun, karpuz, limon, elma ve salatalığa yer veren Shaped Fruit’in hedef kitlesi ise ürüne göre değişiklik gösteriyor. E-ticaret sitesinde perakende satışı da olan Shaped Fruit; lüks market, kafe, gece kulübü ve diğer eğlence mekanlarına da toplu ürün gönderimi yapıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.