Cihan Kebap 35 yıllık deneyimi ile Park Oran Ofis’te
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 11.08.2017 09:42:37

Cihan Kebap 35 yıllık deneyimi ile Park Oran Ofis’te

1983 yılında açıldığı günden bu yana damak zevkine düşkün misafirlerini müdavimi yapan Cihan Kebap, Ankara Kızılay’daki şubesinden sonra Park Oran Ofis’te de ferah, şık atmosferi ile hizmet veriyor.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle, Türk mutfağının lezzetlerini bir araya getirerek misafirlerine unutamayacakları lezzetler sunan Cihan Kebap,  Şefin Beytisi, Yoğurtlu Kebap gibi özgün tatları bünyesinde barındırmanın yanı sıra klasikleşmiş kebap menülerinin dışındaki seçenekleri ile de her damak zevkine hitap ediyor.
2016 yılında Türkiye’nin en iyi 10 lahmacunu sıralamasında yer alan Cihan Kebap’ın sahibi Abdurrahman Karaahmetoğlu, “ Çocukluğumun büyük bir çoğunluğu Cihan Kebap’ta geçti, Kızılay’daki şubelerine okul sonrası çıkıp yemek yemeğe giderdim. Cihan Kebap’ta eşsiz lezzetin dışında beni büyüleyen aslında mekanının çok samimi ve ev gibi hissettirmesiydi.  Sonrasında devralınca en büyük hedefim mekandaki o samimiyeti ve sıcaklığı korumak oldu. Bizim çıkardığımız her ürün ve vermiş olduğumuz her bir hizmette asıl amacımız misafirlerimizin buradan mutlu bir şekilde ayrılmasıdır. Oran’da 3 yıldır hizmet vermekteyiz ve artık misafirlerimizle bir aile gibi olduk, bunun değeri bizim için paha biçilemez.” dedi.
Cihan Kebap, uzun yıllara dayanan kaliteli hizmet anlayışı, alternatif menüleri ile şirket davetleri ve grup yemeklerinde de tercih edilen adreslerin başında geliyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.