Konjac mucizesi, Skinny Pasta’da
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 10.08.2017 09:36:54

Konjac mucizesi, Skinny Pasta’da

Kilo vermek ve sağlıklı beslenerek formda kalmak isteyenlerin yanı sıra, diyabet ve çölyak hastaları için de özel bir ürün olan SkinnyPasta, Uzakdoğu’nun mucizesi Konjac bitkisinden üretiliyor. 100 gramında sadece 9 kalori bulunan ve yağ, kolestrol, şeker ile gluten içermeyen Skinny Pasta’nın makarnalarına www.skinnypasta.com.tr üzerinden ulaşabilir.

Diyetisyenler tarafından önerilen ve tüm diyet programları ile kullanılabilen Skinny Pasta’nın temel prensibi düşük kalorili ve lezzetli ürünlerle sağladığı uzun süren tokluk hissi. 2 bin yıldan fazla süredir Uzakdoğu’da beslenmenin önemli bir parçası olarak kullanılan Konjac bitkisinden üretilen Skinny Pasta, içerdiği lifler sayesinde sıvıları 200 kat daha fazla emebiliyor. Şekersiz, yağsız, glutensiz ve minimum oranda karbonhidrat seviyesiyle yağ yakımını da hızlandıran Skinny Pasta, sadece zayıflamak isteyenler için değil, diyabet, çölyak, vegan, vejeteryan, alkali yaşam biçimi konusunda da sağlıklı ve Türk damak tadına uygun, lezzetli bir alternatif.

 

Hem sağlıklı, hem pratik

Yarı pişmiş halde sunulan Skinny Pasta, mikrodalga fırında ısıtılabildiği gibi, herhangi bir sos ile de 2 dakikada hazırlanabilir. İçinde pirişildiği tüm sosları emen makarna, zeytinyağı, tuz, karabiber ve çeşitli baharatlar ile tatlandırılabiliyor.

 

Skinny Pasta tüm sağlık testlerinden başarıyla geçti

Skinny Pasta, Abrahamson-BePositive grubununun da desteği ile gıda mühendisleri ve diyetisyenler tarafından geliştirildi. Tüm sağlık testlerinden başarıyla geçen ve Amerika FDA onaylı Skinny Pasta, uluslararası standartlar ve yönetmelikler (en yüksek Avrupa standardı BRC, ISO-22000-2005 ve FDA onaylı) ve yüksek teknoloji ile üretildi. Meksika, Almanya, Rusya, Güney Afrika, Almanya ve Amerika’dan sonra, BePositive tarafından 2016 yılında Türkiye’de online satışına başlanan SkinnyPasta’ya, 6’lı, 12’li, 30’lu ve 60’lı paketler ile satışa sunuluyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.