Kitchenette Bodrum Müzik Festivali’ne lezzet katıyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 10.08.2017 09:18:12

Kitchenette Bodrum Müzik Festivali’ne lezzet katıyor

Bodrum Müzik Festivali kapsamında gerçekleşecek “Müzikli Sofralar” etkinliğine hazırladığı özel tadım menüsü ile Kitchenette, keyifli bir yaz akşamına ev sahipliği yapacak.

Küresel bir festival olma hedefiyle Bodrum Müzik Festivali adıyla yoluna devam eden Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali kapsamında Kitchenette Palmarina, “Müzikli Sofralar” etkinliğinin bir akşamına ev sahipliği yapıyor.

 

2017 Bodrum Müzik Festivali kapsamında düzenlenen “Müzikli Sofralar” tadım etkinliğinin bir akşamı 15 Ağustos akşamı 19.00-21.00 saatleri arasında Kitchenette Palmarina’da gerçekleşecek. Katılımcılar, klasik müzik eşliğinde, Kitchenette executive şefi Hazer Amani’nin Bodrum’un yerel tatları ile hazırladığı özel reçetleri tatma imkanı yakalayacaklar.

 

Şef Hazer Amani’nin festivale özel hazırladığı menüde, “Ev yapımı tütsülenmiş lagos salatası” “Kuşkonmazlı ve deniz mahsüllü paella” ve “Satsumalı sütlaç ve citrus karamel sos” yer alıyor.

Etkinlik biletleri mobilet.com ve mobilet iOS uygulaması üzerinden satışa sunuluyor.

 

Kitchenette hakkında

Misafirlerine olduğu kadar kendi çalışanlarına da değer veren Kitchenette; kalitesi ve eşsiz sunumu ile kurulduğu ilk günden bu yana kusursuz hizmet anlayışı ile hizmet veriyor. Günün her saatine uygun zengin menüsü ile dünya mutfaklarından farklı lezzetleri büyük bir özenle hazırlayan Kitchenette, modern ve rahat atmosferinde misafirlerini ağırlıyor. Misafirlerine her zaman en iyisini sunmayı ilke edinmiş olan Kitchenette’in, İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Bakü ve Moskova’da şubeleri bulunuyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.