Caréme Restaurant geniş menüsü ile yenilendi
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 16.06.2017 18:18:35

Caréme Restaurant geniş menüsü ile yenilendi

Wyndham Grand İstanbul Levent bünyesinde bulunan Caréme Restaurant, yenilenen yüzüyle lezzet tutkunlarının vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

Değişen müşteri beklentilerini karşılamak adına yüzünü yenileyen Caréme Restaurant, şehir merkezinde kolay ulaşılabilir konumu, dünya mutfağına hakim geniş menüsü ve kusursuz hizmet anlayışıyla misafirlerine üst düzey konfor yaşatmaya devam ediyor.

Yenilenen dekorasyonu ve menüsüyle Caréme sizi çağırıyor!
Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerinin yanı sıra Türk mutfağına eklediğini yeni lezzetleriyle de misafirlerini karşılayan Caréme, yenilenen menüsüyle fark yaratıyor. Menüsüne kansas çorbası ve soğan çorbasını da ekleyen Caréme, steak menülerini daha da zenginleştirerek gençlerin de uğrak noktası oluyor. Mutfağına yeni bir fırın alarak İtalyan el açması pizzalara da imza atan Caréme Restaurant, manda sütünden yapılan sütlaçla menüsünü taçlandırarak, misafirlerinin öğle ve akşam yemeklerini büyük bir keyfe dönüştürüyor. Yenilenen dekorasyonuyla da misafirlerine görsel bir şölen yaşatan Caréme Restaurant, şehrin en merkezi yerinde, muhteşem manzarası, şık dekorasyonu ve direkt metro bağlantısıyla misafirlerine sınırsız konfor yaşatıyor. Caréme Restaurant, Türk ve Dünya mutfaklarına ait özel yemekleri, açık terasında lezzet tutkunlarının beğenisine sunarak yaz aylarında özel anlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.