2016 İstanbul yeme-içme trendleri
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 13.01.2017 - 06:50:54

2016 İstanbul yeme-içme trendleri

2016 yılı boyunca birçok yeme-içme festivaline ev sahipliği yapan İstanbul’un, en popüler semtlerinden en iyi restoranlarına ve hatta 2016 yılı boyunca Zomato kullanıcılarının en yüksek puanlarla değerlendirdiği top 5 restorana kadar pek çok bilgiyi bu listede bulabilirsiniz.

2016 yılında en yüksek puan alarak ipi göğüsleyen 5 restoran!

Sene boyunca Zomato kullanıcılarının en yüksek puanlarla değerlendirdiği ve yüzlerce yorum yazdığı, 2016 yılının en popüler restoranlarını halen denemediyseniz geç kalmış sayılmazsınız!

Bayramoğlu Döner:

 Kavacık’ta hizmet veren ve haftanın her günü, her saat tıka basa dolu olan Bayramoğlu, İstanbul’un en iyi dönercilerinden biri. Mekandaki 4 ayrı döner tezgahı gün boyunca hiç durmadan çalışıyor. Geleneksel yöntemlerle hazırladıkları döneri müşterilerine sunan mekanı henüz denemediyseniz, iki kişilik ortalama 50 TL ödeyerek bu eşsiz lezzeti deneyimleyebilirsiniz.

\"\"


Draft Gastro Pub
Caddebostan’da yer alan ve hem geniş pub menüsüyle hem de dekorasyonuyla açıldığı günden bugüne en çok tercih edilenler arasında yer alan Draft, 2016 yılının en çok tercih edilenleri arasında ikinci sırada yer aldı. Hafta sonu arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için ideal bir adres.

\"\"


Velvet Cafe:

Galata’da ufacık bir mekan olan Velvet, açıldığı günden bugüne hem dekorasyonu hem de sunduğu az ve öz lezzetlerle misafirlerinin gönlünü çalmayı başardı. Un helvasıyla meşhur mekan mekanda kahve ve kahvaltı seçenekleri de bulunuyor. Velvet’te vakit geçirmek ve birbirinden lezzetli yemeklerini denemelisiniz.

\"\"

Pizano Pizzeria:

\"\"

Ortaköy’de ufak bir dükkanda gerçek İtalyan pizzası sunan Pizano, senelerdir en sevilen restoran arasında ilk sıralarda yer alıyor. Türk damak tadını İtalyan pizzasıyla buluşturduğu kokoreçli pizza ile ününe ün katıyor.

Eleos Restaurant – Taksim

\"\"

İstanbul’da meyhane denilince akla ilk gelen adreslerden olan Eleos Restaurant’ın Yeşilköy ve Taksim’de olmak üzere iki şubesi bulunuyor. Taksim şubesi en çok tercih edilen ve yüksek puan alanlar listemizde sene boyunca aldığı oylarla ilk beşin içerisinde yer alan mekanda...

Hürriyet

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.