Soğuk şubat gecelerine Goodville sıcaklığı
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.01.2017 - 06:37:10

Soğuk şubat gecelerine Goodville sıcaklığı

Mevsimsel lezzetlerin adresi Goodville Seasonal Kitchen, kış aylarında da keyifli akşamların adresi oluyor. Sağlık ve lezzeti bir arada sunan Goodville Seasonal Kitchen, akşamlarınız için samimi, iç ısıtan program seçeneklerini artırıyor.

Goodville’e caz çok yakıştı…
Sonbaharda Goodville Jazz Nights adıyla başlayan Jazz Trio’nun canlı caz performansları erken saatte iş çıkışında bir alternatif olarak Çarşamba geceleri saat 20.00 de başlıyor. Jazz trioaya artan ilgiden de anlaşılacağı gibi Goodville’e caz yakıştı. Ebru Selvikavak’ın solist olduğu Jazz Trio’da trompette Şenova Ülker gibi ustalar; trombondo Bulut Güven, saksofonda Yahya Dai, Batu Şallıel klavyede Emre Tukur; gitarda Cenk Soyak, Alex Iman gibi yetenekler yer alıyor ve enstrümanlarıyla her hafta farklı renk katıyorlar.

Sevgiliyle en romantik kutlama
14 Şubat Salı sevgilinizle geçirilebilecek en romantik akşam Goodville’de. Jazz Trio’dan aşk dolu caz şarkıları, Goodville mutfağından özenle hazırlanacak yemekler ve o geceye özel ‘Fly Me To The Moon’ tatlısıyla bu 14 Şubat hep hatırlanacak.

Eat, Play & Love : Salı akşamları eviniz kadar sıcak bir buluşma noktası…
Kış boyunca Salı akşamları ev rahatlığında ve samimiyetinde Goodville’de kestane & sıcak şarap eşliğinde kutu oyunlarına davetlisiniz. Tabu; trivial Pursuit, Pictionary gibi oyunlarda iddialıysanız mutlaka denemelisiniz.

Goodville’de 70’lik geceler…
Goodville’de canlı müzik performansının sıcaklığı bu kadar sevilince Türkçe müzik sevenlere de alternatif 70'lik Geceler geldi. 70lerden günümüze ‘bizim’ dediğimiz, eskitemediğimiz şarkılar gitar eşliğinde söylenirken dostlar Goodville şeflerinin yorumuyla özelleşen mezelerle uzun rakı sofralarında buluşuyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.