Tom's Kitchen Deli Dubai'de açıldı
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 11.01.2017 - 06:40:44

Tom's Kitchen Deli Dubai'de açıldı

Açtığı restoranlar ile İngiltere, Türkiye, Hong Kong ve Dubai’ye lezzetlerini sevdiren Tom Aikens, “Deli” konseptli restoranını Dubai Parks & Resorts’da açtı.

Uluslararası üne sahip İngiliz şef Tom Aikens, Dubai Parks & Resorts’ta açtığı Tom’s Kitchen Deli ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Orta Doğu'nun en büyük bütünleşmiş tema parkını ziyaret eden aileleri rahat ve samimi atmosferinde ağırlayan Tom’s Kitchen Deli, günün her saatine uygun alternatifler sunuyor.

Tom Aikens, mutfak ekibiyle birlikte tasarladığı menüde taze şarküteri ürünleri ile hazırlanan lezzetlere ağırlık verdi. Aikens açılış ile ilgili “Dubai, mutfağıyla ün salmış bir nokta olarak biliniyor. Bu yüzden ilk büyük uluslararası Tom’s Kitchen Deli’yi Dubai’de açmanın heyecanını yaşıyoruz.” dedi.

Tom's Kitchen Deli’de taze ürünlerle hazırlanan wrap çeşitleri, sıcak sandviçler ve hamburger gibi lezzetlerin yanı sıra sağlıklı ve hafif alternatiflerin bulunduğu günlük olarak değişen bir menü de sunuluyor. Ayrıca konuklar, pamuk şeker, cheesecake, dondurma ve krep gibi çeşitli tatlıların da tadını çıkarabiliyor.

Tom’s Kitchen Deli, dekorasyonu ve atmosferi ile rahat bir ortamda yemek deneyimi sunuyor. Günlük değişen menüsünün yanı sıra renkli tavanı, rahat ve şık mobilyaları ile Tom’s Kitchen Deli’nin dekorasyonu da dikkat çekiyor.


Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.