Balparmak 45. Apimondia Uluslararası Arıcılık Kongresi’nin altın sponsoru oldu
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 10.01.2017 - 07:34:18

Balparmak 45. Apimondia Uluslararası Arıcılık Kongresi’nin altın sponsoru oldu

Türkiye bal pazarının lider markası Balparmak, 2017 yılında Türkiye’de ilk defa düzenlenecek 45. Apimondia Uluslararası Arıcılık Kongresine “Altın Sponsor” oldu. Dünya arıcılığının tüm yönleriyle ele alınacağı kongre öncesinde, Apimondia İcra Kurulu Toplantısı da Balparmak’ın evsahipliğinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

İstanbul, tarihinde ilk kez “45. Apimondia Uluslararası Arıcılık Kongresi”ne ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Dünyada 45 yıldır düzenlenen kongreye, Altın Sponsor olarak Balparmak da destek veriyor. 29 Eylül – 4 Ekim 2017 tarihleri arasında, İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan kongrede, dünya arıcılığı tüm yönleriyle ele alınacak. Kongrede konusunda uzman bilim insanları da konuşmacı olarak yer alacak ve sektördeki yenilik ve değişimler kapsamlı bir şekilde tartışılacak.

Apimondia İcra Kurulu Toplantısı da İstanbul’da yapılacak
Apimondia kuralları gereğince İcra Kurulu Toplantısı, kongrenin yapılacağı şehirde, aynı yıl içerisinde gerçekleştiriliyor. Kongreye “Altın Sponsor” olarak destek veren Balparmak ise, İcra Kurulu Toplantısına ev sahipliği yapacak ve Balparmak tesislerine de bir gezi düzenlenecek.


Apimondia Uluslararası Arıcılık Kongresi hakkında
Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği, 2005’ten beri Türkiye’nin adaylık sürecini yürütüyor. Onaylanan adaylık sürecinden sonra 2017 yılında Türkiye’de düzenlenecek olan kongre, Türk arıcılık tarihinde bir milat olarak kabul ediliyor. Türkiye bal pazarının lider markası Balparmak, Türkiye’de bu yıl ilk defa düzenlenecek olan kongreye “Altın Sponsor” olarak destek veriyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.