foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 13.04.2015 - 06:41:11

Özsüt'ten çilekli bahar lezzetleri

Annelerimizin tatlılığına yaraşır, tazecik çilekli tarifler için Özsüt doğru adres. Anneler Günü’nde siz de annenizi Özsüt’ün çilekli dünyasına davet edebilirsiniz. Mis gibi kokusu ve enfes tadıyla Özsüt’ün çilekli tarifleri annelerimize yaşam enerjisi aşılayacak. Annenizin taptaze çileklere doymasını ve tatlılığına tatlılık katmasını istiyorsanız, Özsüt’ün mutluluğa açılan dünyası sizleri bekliyor.

Anneler Günü’nün Özsüt’te çilek zamanının başladığı tarihlere denk gelmesi harika bir şans değil de nedir? Başlı başına bir lezzet yumağı olan tazecik çilekler, Özsüt’ün marifetli ellerinde daha da dayanılmaz hale geliyor. Özsüt çilek mevsiminde, annemizin tatlılığına yaraşır birbirinden lezzetli pasta ve tatlılar sunuyor. Vefalı evlatlar olarak bizlere de annemizi en yakındaki Özsüt’e davet etmek düşüyor.

Çilekli Özsüt tarifleri mis kokusu ile içinize mutluluk dolduracak, enfes tadıyla adeta annenizin ağzınızda festivaller yaratacak. Bu Anneler Günü çilekli pasta tadında, neşeyle geçecek. Bu tarifler içinde neler var neler… Çilekli & Beyaz Profiterollü Pasta, Çilekli Charlotte, Çilekli Cheesecake, Çilek Küpü ve Çilekli Triffle hem iştah açıcı görüntüleriyle, hem de lezzetleriyle, annenize yaşam enerjisi aşılayacak.

Özsüt’te çilek zamanının Temmuz sonuna kadar sürmesi bekleniyor. Özsüt bunun için belirli bir tarih vermiyor çünkü pastalarında sadece taze çilek kullanıyor. Tazecik leziz çilekler Özsüt mutfağına gelmeye devam ettiği sürece, çilekli tarifler de Özsüt misafirleri ile buluşmayı sürdürecek. Mevsimi geçmeden Anneler Günü’nde çileğe doymak istiyorsanız, Özsüt’ün mutluluğa açılan dünyası sizi de kucaklamayı bekliyor.


Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.