Food in Life - Yiyecek, İçecek, Mekan ve Gastronomi Kültürü Portalı -
foodinlife.com.tr - etkinlik

Kahve Durağı’nda “Değişim Başlıyor”

“Değişim Başlıyor” sloganı ile yola çıkan Kahve Durağı markası dün Rönesans İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de bayileri ile biraraya geldi. Toplantıda markanın hedeflerine dikkat çekildi. Kahve Durağı’nın 2020 hedefinde ise Türkiye genelinde 350, dünya genelinde ise 100 şube sayısına ulaşmak yer alıyor. 

“Değişim Başlıyor” sloganı ile logoları hariç her anlamda değişime giden ve bu yönde tüm atılımlarını gerçekleştiren Kahve Durağı markası, bu yeniliklerini paylaşmak üzere dün Rönesans İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de bayileri ile biraraya geldi. Toplantının ana teması değişim oldu.
2020 hedefi; Türkiye’de 350 şube, dünyada 100 şube…

Organizasyonda Kahve Durağı’nın yeni yüzüyle ilgili atılan adımları, yapılan hazırlıkları ve konulan hedefleri konusundaki yol haritası bayilerle paylaşıldı. Konuşma öncesi sunumla başlayan toplantıda Kahve Durağı'nın uzun vadede hedeflerine dikkat çekildi. Hedefte 2020 yılında Türkiye genelinde 350, dünya genelinde ise 100 şube sayısına ulaşmak yer alıyor.

“Enerjimizi eskiye değil, değişime açtık”

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kahve Durağı Genel Müdürü Ümit Salih Özden, konuşmasında değişime odaklandıklarına dikkat çekerek, "Değişim başlıyor. Logomuz hariç her anlamda değişime gittik. Enerjimizi eskiye değil, değişime açtık" dedi. Sözlerine, son zamanlarda şehit düşen askerlerimiz, polisimiz ve sivil vatandaşlarımız için başsağlığı dileyerek başlayan Özden, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Öncelikle burada olan herkese katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Biz çok büyük bir markayız. Burada bulunan herkes bu markadan ekmek yiyor. Ve bu ekmeği daha büyük hale getirmek için emek harcıyor ve çok çalışıyoruz. Burada hepimiz eşit koşullar altındayız. Birimiz değil hepimizin kazanması için çaba sarf ediyoruz" ifadelerine yer verdi.

“Kahve Durağı markamızı dünyanın en iyi markası yapmayı hedefliyoruz”

Toplantıda konuşan Kahve Durağı ortaklarından Süleyman Dinçsoy, “Türkiye’ye hassas bir döneminde yatırım yapıyor olmak benim için çok daha önemli. Bu nedenle sektöründe en büyük markalardan biri olan Kahve Durağı’na ortak olmak benim için ayrı bir onur meselesi. Burada en büyük avantajım sektörü iyi bilen Naser Bey ile ortaklık yapmış olmamızdır. Lügatımızda hiçbir zaman başarısızlık olmadı. Kahve Durağı markamızı dünyanın en iyi markası yapmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

“Türkiye'de yatırım yapmak benim için çok önemli”

Toplantının ikinci oturumunda konuşan Kahve Durağı ortaklarından Naser Saeed Alghudaie, sözlerine burada olmaktan çok mutlu olduğunu ifade ederek başladı. Alghudaie, "Biz Türkiye'de yatırım fırsatını yakaladığımız için çok mutluyuz. Suudi Arabistan, Çin, Hong Kong'dan sonra Türkiye'de yatırım yapmak benim için çok önemli. Ben neden Türkiye'deyim? 13 yıllık iş tecrübelerimi Kahve Durağı markamıza aktarmak, hem kazanmak hem de kazandırmak için Türkiye'deyim. Gıda alanında birçok bağlantılarım var. Artık bu bağlantılarım Kahve Durağı'na aittir. Ve artık Türkiye benim ikinci ülkemdir. Türkiye'nin hedefleri benim hedeflerimdir. Bu hedeflere ulaşmak için hem kendi adıma hem de bu güzel ülke adına daha çok çalışacağım" dedi.

Konuşmalarından ardından toplu fotoğraf çekimi gerçekleşti. Organizasyonun akşamında ise kokteyl ve gala yemeği ile bayiler keyifli bir akşam geçirdi.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.