Anasayfa » Haber » Al Sharq Sevgililer Günü’nde farkını konuşturuyor

Al Sharq Sevgililer Günü’nde farkını konuşturuyor

Kozyatağı Hilton Otelinin içinde yer alan Al SharQ, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel menüsü, eğlence dolu programı ve sürprizleriyle misafirlerine romantik bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

Bir meze cenneti olan Beyrut mutfağının birbirinden lezzetli mezelerinin süsleyeceği masanızda unutulmaz tatlar deneyimlerken, Al SharQ’ın fark yaratan ambiyansı ve özgün eğlence konseptiyle de romantizmi doruklarda yaşayacaksınız.

Mekanın marka danışmanlığını yapan Serhan Sokulgan’ın bu geceye özel olarak hazırladığı, ruhunuzu saracak playlist’leriyle başlayacak olan akşam yemeğiniz Matbazel Coco ve şov ekibiyle renklenmeye devam edecek.

Al SharQ’ın Sevgililer Günü için hazırladığı özel menünün başlangıcı Aşk reçelli biber borani, Sevgi sarması, Pancarlı humus, Babaganush, Nar fıstık aşkı, Lavanta aromalı kaymak, Balkabağı dövmesi, Deniz ve toprak aşkı ve Safranlı fava’dan oluşuyor.

Altın tozlu aşk tatlısı

Aynı zamanda bu lezzetli menü altın tozuyla süslenerek servise hazır hale getirilen ‘Espresso aşkı’ ile tatlı bir son buluyor.

Birbirinden lezzetli yemekler eşliğinde iyi müzik dinleyip aşk dolu bir gece yaşamak isteyen çiftlere Al SharQ unutamayacakları bir eğlence vaad ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

ETÜDER yıllık değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi

Ev dışı tüketim kanalının varlığını kamuoyuna duyurmak amacıyla bir araya gelen şirketler tarafından kurulan ETÜDER ...

‘İnci’ kazanan restoranlar sahiplerini buldu

Hürriyet ve Karaca iş birliği ile gastronomi dünyasına kazandırılan 2020 ‘İncili Gastronomi Rehberi’ Hürriyet Kitap ...

Swissôtel The Bosphorus, Istanbul Genel Müdürü Uğur Talayhan Host Summit’te yer alacak

Accor Türkiye Lüks Markalar Bölge Başkan Yardımcısı ve Swissôtel The Bosphorus, Istanbul Genel Müdürü Uğur ...

Unutulmuş Ekmekler. Eski tatların peşinde adım adım İtalya

Bu kitap aslında bir yolculuk niteliğinde. Yazar Rita Monastero kitabıyla ilgili: “Benimle birlikte kuzeyden güneye, ...

Kars mutfağı Hilton İstanbul Bosphorus’ta

Hilton İstanbul Bosphorus’un gözde mekanı Lalezar, Anadolu’nun yöresel lezzetlerini tanıtmak ve kadın girişimcileri desteklemek amacıyla ...